• شرح حال:

 • *کسی که برای جلب رضایت وخوشنودی خداوند، باعث خشم مردم شود.خداوند او را ازنیازمندی به امور مردم، بی نیازمیکند.وکسی که برای جلب رضایت وتوجه مردم، موجب خشم الهی شود.خداوند او را به همان مردم واگذارمیکند * **رهبرآزادگان جهان، حسین بن علی (ع) **
  ‏**********************
  از کوفه برون آیید در تفرقه پوسیدیم *
  از اشهد ان مولا ما هیج نفهمیدیم *
  با نام علی بردند با نام علی خوردند*
  ما چشم فرو بستیم در همهمه خوابیدیم*
  پشت هبل و عزا از نام علی لرزید
  جنس تن ما از چیست کز او نهراسیدیم*
  او نان شب خود را می داد به مسکینان
  ما نان گدا را هم در بادیه دزدیدیم*
  جز خرقه نپوشیدیم جز مهر نبوسیدیم
  از بحر علی اما یک قطره ننوشیدیم *
  شمشیر علی ناحق بر سینه نمی رقصید
  ما پیرو او با تیغ بر قافله تازیدیم*
  آیین علی این نیست، ابزار علی دین نیست
  یک عمر در این منزل جز بت نپرستیدیم *
  او بود که صد طوفان از جای نمی بردش
  مائیم که با هر باد صد دایره چرخیدیم* (شعراز:روزبه بمانی، آلبوم آیلا، مهراج محمدی) ‏
  ‏**********************
  چون بکاری جو، نروید غیر جو *
  قرض تو کردی زکه خواهد گرو *
  جرم خود را برکسی دیگر منه
  هوش و گوش خود بدین پاداش ده *
  نان دهی از بهر حق نانت دهند
  جان دهی از بهر حق جانت دهند*
  گر نماند از جود در دست تو مال
  کی کند فضل الهت پای مال*
  گرچه دیوار افکند سایۀ دراز
  باز گردد سوی، او آن سایه باز*
  این جهان کوه است و فعل ما ندا
  سوی ما آید نداها را صدا *
  ای که تو از جاه ظلمی میکنی
  دانک بهر خویش چاهی میکنی *
  گرد خود چون کرم پیله بر متن
  بهر خود چه میکنی؟ اندازه کن *
  گرچه دیوار افکنت سایه دراز
  باز گردد سوی از آن سایه باز*
  این جهان کوه است و فعل ما ندا
  سوی ما آید نداها را صدا (شعر از ملای رومی)

 • تاریخ تولد: ۱۳۶۵/۰۳/۰۹
 • محل سکونت: ، Böyük İRANİN Bashi,Bashi üca AZERBAYCAN
 • تاریخ عضویت: ۱۳۹۲/۰۲/۰۳
    
 • جنسیت: آقا
 • ورزش‌های مورد علاقه: Yüzme-Fütböl
 • به استادیوم می‌رود: خیر
 • علاقه‌مندی‌ها: İmam Rizanin Meshedi -Azerbaycan-Yashil rangi- Fener,bahça nan F.c barclona Tekimleri,sönrasialar...
    

نظرات و توصیف‌نامه‌های دوستان
Mojtaba Pesare Madrid  
آره داداش راست میگن
کاش برگردی ای کاش برگردی
خیلی باهات حرف دارم خیلی یاد زود باوری خودم میفتم خندم میگیره هیییی روزگار داداش با همه آره دیگه با من چرا د آخه نوکرتم...
۸ دی ۱۳۹۲ [۰۸:۴۹]
سارا استقلالی  
کاش برگردی....
۱۳ آذر ۱۳۹۲ [۱۴:۴۳]
negar قرررررررررررررررمز  
سید اینجوری که تو نوشتی آدم دلش کباب میشه... اشک تو چشام جمع شد به خدا... اگر تونستم حتما!!!!
۳ شهریور ۱۳۹۲ [۰۱:۰۵]
mohammad ss  
نوکرتیم داداش:-)
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ [۲۱:۱۵]
MOHSEN M2  
saghul azarbayjanly gardashum
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ [۱۶:۱۰]
مشاهده تمام نظرات

* SEYYİD کجاها چی گفته!
در صفحه باشگاه تراکتور سازی نوشته است:  
*اروپایی ها، مشتاق ارتباط با پدیده ای مثل تراکتورسازی هستند*
*میلاد، امیری وفا
به گزارش کرنر، آرنی رائون هوادار دانمارکی تراکتورسازی که پیش از بازی تراکتورسازی – مس به تبریز آمد تا برای یک بار هم که شده بازی تیم محبوب خود را از نزدیک ببیند. البته وی در تبریز اقوام داشت. همسر وی تبریزی الاصل است که در دانمارک با وی ازدواج کرده. آرنی خود فوتبالیست بود و در لیگ های کشور خود نیز بازی کرده است و اطلاعات خوبی نسبت به فوتبال داشت. او پیش از این درباره هواداران تراکتورسازی شنیده بود و فیلم برخی بازی ها و تشویق های جانانه این تیم را در اینترنت دیده بود. و در پنجمین بار حضور خود درتبریز خواستار دیدار از بازی های تراکتورسازی شد. با وی همراه شدیم و در طول بازی با مس و پس از آن نظر وی را درباره تبریز و تراکتورسازی جویا شدیم.
چه شد که مشتاق دیدن بازی تراکتورشدید؟
خب پیش از این ها یکی از آرزوهایم حضور در استادیوم یادگار و جو هواداران تراکتور بود که در اینترنت دیده بودم. برای همین به خانواده خود گفتم که در سفر بعدی خود به تبریز به ورزشگاهمی روم تا جو آنجا را از نزدیک حس کنم.
چرا این جو برایتان جالب بود؟
برایم خیلی جالب بود که هواداران این تیم همواره با آهنگ های مختلفبرای تیم خود آواز می خوانند و ازآن حمایت می کنند. شعار های آنها متنوع و با شور و هیجان خاصی همراه است.
پیش از این در ورزشگاه های کدام کشور های حضور یافتید؟
مدتی در اسپانیا بودم و آن زمان به استادیوم نیو کمپ و سانتیاگو برنابئو رفتم. همچنین در اکثر بازی های باشگاه های کشورم نیز حضور یافتم.
کدام تیم باشگاهی دانمارک پر طرفدار است؟
تیم شهرم کپنهاگن یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین تیم های دانمارک است و همواره هواداران بسیاری داشته و تیمی قابل احترام است. سالیان زیادی است که این تیم هواداران خاص خود را دارد و مردم تعصب خاصی نسبت به این تیم دارد.
اگر بخواهید تیم تراکتورسازی را با تیم های اروپایی مقایسه کنید با چه تیمی مقایسه می کنید؟
به نظر من مقایسه تراکتورسازی با هر تیم دیگری غیر ممکن است. اما از آنجا که خودم هوادار لیور پول هستم، تراکتورسازی و تیمش را همانند لیورپول می دانم. اما تجربهای که در فوتبال داشته ام این را به من ثابت می کند که مردم آذربایجان تعصب خاصی به تراکتورسازی دارند و این تیم را نماد خود می دانند. از این رو فکر کنم شبیه هواداران بارسلونا و یا اتلتیکو بیلبائو هستند.
هواداران فوتبال در اروپا چنین شور و شوقی دارند؟
تعریف هوادار فوتبال در اروپا و در تبریز کاملا متفاوت است. در فوتبال اروپا همه کسانی که در ورزشگاه حضور می یابند هوادار نیستند بلکه تماشاگر هستند و فقط عده خاصی هوادار متعصب هستند که شعار های خاص خود را دارد اما اینجا از همه جا صدای تشویق می آید.
کدام تشویق برایتان جالب بود؟
شعاری بود که دو طرف با آهنگ خاصی را می خوانند) یل یاتار طوفان یاتار (. واقعا برایم جالب بود هر دو طرف هماهنگ بودند و به چنین زیبایی این را خواندند.
در دانمارک از هواداران تراکتورسازی شنیده بودید؟
زیاد نه. اما یکی از آشنایان که همسر وی یک مشهدی بود، زمان بازگشت از ایران شال و لباس تراکتور را آورد و برایم از تراکتورسازی گفت.
حاضر هستی گروهی را در دانمارک برای هواداران تراکتورسازی تشکیل دهی؟
البته! برایم مایه افتخار است که بتوانم تراکتورسازی را در آنجا معرفی کنم. من احترام بسیاری به این تیم و هواداران آن قائل هستم.
با هواداران تراکتور صحبت کردی؟
بله. حتی به جایگاهی که مربوط به متعصب های تراکتورسازی بود رفتم و در آنجا به من گفتند که با ما تیم را تشویق کن. من هم همانند آنها بالا پایین پریدم و تیم را تشویق کردم. برای آنها جالب بود که یک خارجی از تیم آنها حمایت می کند ومی خواستند که نظر من را درباره تیمشان را بدانند.
مشکلات بسیاری برای رسیدن به ورزشگاه بود. از جمله راه. به نظرت اگر تیم هایی اروپایی چنین هوادارانی داشتند حداقل این امکانات را برایشان فراهم می کردند؟
یادگار امام) ره (ورزشگاه زیباییست.اما ورزشگاه بدون تماشاگر هیچ زیبایی ندارد. این هواداران هستند که فوتبال را معنی می کنند. تیم های عربی بودجه های بسیاری را تخصیص می دهند تا هواداران را به ورزشگاه بکشانند و بهترین امکانات را برای آنها فراهم میکنند. در اروپا نیز برای هواداران احترام خاصی قائل هستند و آن را ارزشمند می دانند. برایم جالب بود با این همه مشکلات باز هم چنین هوادارانی به استادیوم می آیند. به نظر من اگر این مشکلات حل شود، هواداران بیشتری به حمایت از تیم خود می پردازند.
پیگیر بازی های تیم ملی ایران هستی؟
بله. با توجه به ایرانی بودن همسرم، همواره فوتبال ایران را پیگیری می کنم. تیم ملی ایران با بازی های خوب خود توانست به جام جهانی برزیل راه یابد و به نظر من فرصت خوبی است که فوتبال ایرانی را به دنیا عرصه کند و به نمایش بگذارد زیرا بازیکنان بسیار خوبی در ایران هستند که استعداد های بسیاری برای مطرح شدن در لیگ های اروپایی را دارند.
به نظرت چه چیزی می تواند به تراکتورسازی برای معرفی خود در عرصه بین المللی کمک کند؟
بازی های دوستانه با تیم های بزرگ می تواند این کمک را به تراکتورسازی کند. تیم های اروپایی نیز خواستار ایجاد روابط با تیم های پدیده ای مثل تراکتورسازی هستند و همچنین هواداران خاص تراکتور نیز لایق معرفی شدن در عرصه بین المللی هستند.
و در پایان یک سوال غیر فوتبالی. شهر تبریز در اولین بار حضورت و در پنجمین بار حضورت چه تفاوت هایی کرده است؟
زمانی که به تبریز می آمدم زیاد به بیرون نمی رفتیم و اکثر اوقات در خانه بودیم. اما در اولین بار حضور خود که تقریبا سال ۲۰۰۶ بود، فرودگاه تبریز قدیمی تر بود و ساختمان های بسیاری در حال احداث بودند. همچنین آن زمان متروتبریز در حال احداث بود و برایم جالب است که تا کنون افتتاح نشده است.
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ [۱۱:۰۷]
در صفحه باشگاه تراکتور سازی نوشته است:  
به گزارش نصرنیوز، محمد اهل مهاباد است.نام استقلال برای او همردیف بامقدس ترین کلمات است.او استقلال را دوست ندارد.بلکه عاشق استقلال است.ازاو دربارۀ بزرگان تاریخ، فرهنگ وادب دیارش پرسیدیم. چیز قابل توجهی نمی دانست ولی بازیکنان استقلال را به خوبی می شناخت .
او برای تماشای مسابقات استقلال بارها به سفر رفته و با چند تن از بازیکنان استقلال عکس یادگاری دارد.
آرش اهل آبادان است، می گوید حاضر است برای پرسپولیس جانش را بدهد، هرچند باورش سخت است ولی او نشانه های زخم هایی راروی بدنش نشان می دهد که در جریان خشونت های ورزشی بر روی بدنش برای همیشه نقش بسته.
ملیون ها نفر ایرانی امروزه این حال و روز را دارند، آنها بدون آنکه بدانند چرا و برای چه طرفدار یکی از دو تیم شهر تهران هستند، برای تماشای مسابقات این دو تیم ساعت ها وقت صرف می کنند و برای بحث حول و حوش فوتبال صدها ساعت از عمر خود را از دست می دهند .
آنها اهل تهران نیستند، بیشتر آنها حتی تهران را هم ندیده اند !
آنها نمی دانند میلیاردها ریالی که توسط وزارت ورزش و جوانان صرف دو تیم تهرانی پرسپولیس و استقلال تهران شده است، می توانست صرف ورزش استان و شهرستان آنها شود .
علاوه بربازیکنان ده ها تن از عوامل تیم های پرسپولیس و استقلال بارها در طول سال به سفرهای خارجی می روند در بهترین هتل ها اقامت می کنند، بهترین خودروها به آنها داده می شود . همه این مخارج از حساب بیت المال صرف می شود .
کشوری که چشم طمع برخاک ایران عزیز دوخته قطعا دشمن ایران است ولی تا همین اواخر امارات عربی متحده محل برگزاری اردوهای تیم های مرفه تهرانی بود.
باشگاه پرسپولیس در استکهلم دفتر نمایندگی افتتاح کرده است تا این باشگاه در کشور سوئد هم نمایندگی رسمی داشته باشد.
آنها با چند کشور دیگر هم برای راه اندازی دفتر نمایندگی مذاکره داشته اند ! اما کسی نمی پرسد هزینه های سنگین این نمایندگی ها برای تحقق کدامین هدف از بیت المال خرج می شود؟
در بحبوحه گرانی و تورم، هواپیمای اختصاصی پرسپولیس هم به پرواز درآمد تا همگان بدانند دارندگی، برازندگی!
از خود می پرسم چرا یک آبادانی به جای تیم صنعت نفت آبادان، هوادارتیم پرسپولیس تهران شده است؟
چرا استقلال در بندرعباس، کرمان یا همدان اینهمه طرفدار دارد؟
آیا این طرفداران که تا حد جنون عاشق تیم های سرخابی پایتخت هستند، نمیدانند که چه پولهایی از بیت المال هزینه تجملات می شود؟
آیا نمی دانند که عده ای با سوء استفاده از احساسات پاک آنها، میلیاردها ریال از بودجه کشور را به بهانه داشتن هوادار به جیب خود واریز می کنند؟
افسون رسانه
رادیو و تلوزیون به عنوان تنها رسانه دیداری و شنیداری از نیم قرن پیش تاکنون به مبلغ بی چون و چرای در دانه های پایتخت تبدیل شده است .
ایرانیان نا خواسته مخاطب رسانه ای شده اند که در آن رسانه 1 - شهر نشینی 2– تهرانی بودن 3 – طرفدار تیم های تهرانی بودن و ... همگی هنجار و خلاف آن نا هنجاری انگاشته می شود .
این تبلیغ انحصاری 50 ساله اینک میلیونها هوادار را برای فوتبال پایتخت به ارمغان آورده است .
بدون شک اکثر هواداران غیر تهرانی تیم های تهران نمی دانند چگونه عشق پرسپولیس یا استقلال در دل آنها نهاده شد زیرا اززمانی که چشم گشوده اندناخواسته مورد هجمه تبلیغاتی رسانه هایی قراردارند که هنجارهای غلط را به خرد ایرانی ها داده است .
این بت باید شکسته شود
اینکه تیم های سرخابی پایتخت سهم بیشتری دررادیو و تلویزیون دارند، اینکه مجریان و گزارشگران رسانه ملی عمدا یا سهوا به تبلیغ آنها می پردازند و علیه تیم های شهرستانی سخنمی گویند، کنایه می زنند، تلویحی حرفی می زنند یا استعاره ای به کارمی گیرند، اینکه دوربین های تلوزیون ساعات بیشتری به 2تیم خاص می پردازد، اینکه میهمانان ورزشی رادیو یا استقلالی هستند یا پرسپولیسی و ده ها حقیقت دیگر باید اصلاح شود .
مخاطب ایرانی اینک در دهه چهارم انقلاب، دیگر نمی پذیرد شعار نژادپرستانه دراستادیوم ها سر داده شود و بدون سانسور ازتلویزیون پخش گردد . کاری که حتی در هفته اول لیگ برتر امسال هم از سوی هواداران تیم پرسپولیس شاهد آن بودیم.صدا و سیما بایست مظهر اتحاد ملی و یکپارچگی کشور بوده مبلغ اخلاق حسنه در جامعه باشد .
آینده ای روشن
باصعود تیم تراکتور سازی به لیگ برتر، و جذب ملیونها هوادار، بار دیگر بارقه امید عدالت درعرصه ورزش زده شد هواداران تراکتور از نوع رادیو تلوزیونی نبودند، بنابر این شعار نژاد پرستانه نمی دهند، تیم خود را حتی در صورت شکست تشویق می کنند . آنها این فرهنگ را به دیگر تیم ها هم صادر کردند، که نمونه های آن در گهر درود دیده شد. انحصار طلبان و سوء استفاده کنندگان این رویه را بر نمی تابند لذا در آشکار و خفا در برابر تیم های شهرستانی می ایستند مخالفت آنها تا جایی پیش رفت که در مراسم تعیین برترینهای لیگ، هیچ نامی از نایب قهرمان برده نشد .
قبل ازتراکتور، سپاهان اصفهان تلاش کرد این چارچوب غلط را تصحیح کند ولی بدلیل محدودیت هوادارموفق نگردید اما سیلی که امروزه تراکتور براه انداخته است بسیار ویرانگر خواهد بود و چارچوب پوسیده فوتبال کشور را قطعا تغییر خواهدداد، آنها در اولین گام، سکوهای استادیوم یادگار امام تبریز را اشغال کردند سپس سهم ثابت خود را از ورزشگاه آزادی تهران به اثبات رساندند، حضور تراکتور سازی باعث گردید برای اولین بار شبکه های استانی از طریق ماهواره اقدام به پوشش زنده مسابقات تیم های بومی نمایند .
پدیده تراکتور نه تنها اعتماد به نفس را برای میلیونها هوادار خود به ارمغان آورد بلکه تیم های شهرستانی را نیز تکان داد .حالا اگر هنوز هم در دیدگاه برخی، غیر تهرانی بودن ناهنجاری شمرده می شود ولی قطعا از دیدگاه همین افکار پوسیده حداقل نام تراکتور و آذربایجان هم ردیف شهرستانی بودن نیست و نشانه ای از یک سربلندی و افتخار را برای ایرانیان در ذهن متبادر می کند
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ [۲۳:۵۹]
در صفحه باشگاه تراکتور سازی به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
اینامهم نیس، مهم قشرتحصیل کردس ومن با مدرک سیکل ومعدل 12/35 جز تحصیلکرده هام! ‎:-D‎
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ [۲۲:۵۸]
در صفحه باشگاه تراکتور سازی به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
خبرنگارا، ازهمشهری من پرسیدن، آقای ابراهیم حاتمی کیا، شما چرا زیاد مصاحبه نمیکنین وازفیلماتون نمیگین تا ما بدونیم، هدف شما ازساخت این فیلم چیه؟ میخاین چی بگین؟ ایشون یه حرف جالب ومنطقی زدن، گفتن: من حرفامو بافیلمام میزنم، شما اگه فیلم منو دیدین پس حرف منم شنیدین.من وفیلمم جدا ازهم نیستیم، ازاین به بعدم منم همین روالو درپیش میگیرم وحرفامو با مطالبم میزنم ‎:-D‎‏ ‎:-P‎
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ [۱۳:۴۰]
در صفحه باشگاه گسترش فولاد تبریز به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
خبرنگارا، ازهمشهری من پرسیدن، آقای ابراهیم حاتمی کیا، شما چرا زیاد مصاحبه نمیکنین وازفیلماتون نمیگین تا ما بدونیم، هدف شما ازساخت این فیلم چیه؟ میخاین چی بگین؟ ایشون یه حرف جالب ومنطقی زدن، گفتن: من حرفامو بافیلمام میزنم، شما اگه فیلم منو دیدین، پس حرف منم شنیدین.من وفیلمم جدا ازهم نیستیم، ازاین به بعدم منم همین روالو درپیش میگیرم وحرفامو با مطالبم میزنم ‎:-D‎‏ ‎:-P‎
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ [۱۳:۳۸]
در صفحه باشگاه تراکتور سازی به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
‏‎:-D‎‏ ‎:-P‎
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ [۱۳:۱۸]
در صفحه باشگاه گسترش فولاد تبریز به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
‏‎:-D‎‏ ‎:-P‎
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ [۱۳:۱۲]
در صفحه باشگاه گسترش فولاد تبریز نوشته است:  
*مروری طنز آمیز بر لیگ برتر فوتبال؛*
*همه چی آرومه من چقد خوشبختم..!‎:-D‎‏*
امسال هم لیگ به منوال سال های قبل دنبال خواهد شد و خدا رو شکر هیچ چیز غیر عادی در لیگ وجود ندارد!
آناج:اتفاقات این فصل لیگ از حکم بسیار، بسیار خفیف علیه تیم شهرداری تبریز و حذف این تیم از لیگ برتر، صادر نشدن کارت بازی کریم انصاری فرد قبل از بازی با پرسپولیس، داوری عادلانه محسن جان قهرمانی، دعوت ساعت به ساعت سعید آقایی به تیم ملی قبل از بازی گسترش با استقلال، استقبال گرم از تماشاگران تراکتور سازی از سوی هوادارن خون گرم پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی و لبخند های کمیته انضباطی تا محروم شدن رسول خطیبی از حضور در کنار زمین و نشست مطبوعاتی همه و همه نشان داد که امسال هم لیگ به منوال سال های قبل دنبال خواهد شد و خدا رو شکر هیچ چیز غیر عادی در لیگ وجود ندارد.
هر طور که بود لیگ امسال هم شروع شد و تنور مسابقات با شکست دو تیم تبریزی از تیم های پایتخت نشین استقلال و پرسپولیس داغ داغ شد که انصافا این دو تیم پایتخت نشین بدون هیچ یار و یاوری و تک و تنها و فقط با اراده خود بازیکنان و با انبوهی از مشکلات مالی لیگ امسال را شروع کردند و به هیچ وجه صفت سوگولی های آبنبات به دست پایتخت شایسته آنها نیست.‎
در این جا، جا دارد از همه شما خوانندگان گرامی این مطلب تقاضا کنم که برای حل شدن مشکلات مالی این دو تیم دست به دعا برداشته و از درگاه خداوند برای آنان و مدیرعاملان دلسوز و زحمت کششان که بدون استفاده از هیچ رانت و باند بازیی به کار مقدس مدیرعاملی می پردازند، طلب رحمت و گشایش بکنید.‎
همچنین باید کمال تشکر و قدردانی را از سازمان لیگ کرد که با یک قرعه کشی شفاف و بی شائبه دو تیم تبریزی را به مصاف تیم های پایتخت نشین و طوفان زرد آسیا فرستاند تا همین اول فصل فشار لیگ را یک جا احساس کنند و بقیه لیگ را با آرامش خاطر سپری کنند.
البته یک گله کوچک از دوستان کمیته انضباطی باید بکنیم چرا که قبل از شروع فصل در یک حکم بسیار خفیف تیم شهرداری تبریز را که به عنوان تیم اول به لیگ برتر صعود کرده بود به علت تبانی به لیگ دسته دو فرستادند، واقعا جای تاسف است که چنین حکم خفیفی از سوی این کمیته محترم برای این تیم صادر می شود چرا که به غیر از تیم شهرداری و متهمان این پرونده کس دیگری در فوتبال ما دست به چنین اعمال شنیعی نمی زند و برای اولین بار بود که در فوتبال ما چنین اتفاقاتی رخ می داد، باید ذکر کنم که حکم اعدام، شلاق و حبس برای این افراد لازم الاجرا بود که در نهایت اغماض مسئله ختم به خیرشد.
در بازی ابتدایی فصل هم بسیار اتفاقی و در حالی که جناب سردار رویانیان تلاش های زیادی کردند که کارت بازی کریم انصاری فرد صادر بشود متاسفانه به دلیل قضا و قدر الهی این امر رخ نداد و کریم انصاری فرد نتوانتست در آن بازی مبارک و میمون که می توانست به عنوان کلاس آموزشی داوری از طرف فیفا برای داوران بین المللی معرفی شود شرکت کند. البته جا دارد در این جا از محسن جان ترکی به عنوان پایه گذار این سبک از داوری که در دو فصل قبل اقدام به پیاده سازی آن در بازی استقلال و تراکتور کرد تشکر کنیم.
فارغ از مسابقات لیگ برتر باید از مسئولان تیم ملی جوانان که هیچ ارتباطی با تیم استقلال ندارند و فقط به خاطر موفقیت تیم ملی جوانان تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد که قبل از بازی استقلال و گسترش فولاد بنا به گفته بازیکن تیم گسترش هر یک ساعت به یک ساعت با وی تماس می گرفتند و از او دعوت می کردند تا به اردوی تیم ملی ملحق شود. بعد از بازی هم که گفته اند نمی شود بیایی تیم ملی چون مشکل گذرنامه داری!‏‎
از رسول خطیبی هم می خواهیم که از حکم فدراسیون تمکین کند و از حضور در کنار زمین و نشست خبری بازی خودداری بکند چرا که این حکم ربطی به مصاحبه او علیه تیم استقلال نداردو قانون مداری و عدالت فدراسیون فوتبال را نشان می دهد‎
رسول جان مطمئن باش که تو چه مصاحبه می کردی و چه نمی کردی فدراسیون فوتبال بنا به رسالت خود مبنی بر اجرای صحیح قوانین تو را ازحضور در کنار زمین منع کرد، حتما دربازی اول که با استقلال بود هم سرشان خیلی شلوغ بوده که فراموش کرده اند تو را از همان اول اعمال قانون کنند. رسول جان ناراحت نشو اتفاقی نیافتاده این ها برای ما عادی است! ‎
نویسنده: میثم خداداد
۲۷ مرداد ۱۳۹۲ [۱۹:۵۱]
در صفحه باشگاه راهیان کرمانشاه نوشته است:  
ازقدیم گفتن:داشتم داشتم حساب نیس، دارم دارم حسابه، دوست عزیز، منم همونو گفتم، شیرین فرازخدابیامرز، تراختورو تو پلی آف شکس دادو یه سال اومد لیگ برتر، اما حالا کجاس؟ ارزش فعلی تیم اول شهرتون، با تیم سوم تبریزیا (تیم مس سونگون که لیگ یکه) یکیه، عزت وذلتم دست خدا نه بندۀ خدا، جایگاه سرخابیای آذربایجان معلومه وجایگاه راهیانم معلومه، هروخ این تیم تونس، تومیون هوادارای هموطنان کردمون، هوادار جم کنه، اون وخ میام راجبش حرف میزنیم، بذار ببینیم این تیم توخودکرمانشاه، هوادار میتونه بکشونه استادیوم
۲۵ مرداد ۱۳۹۲ [۱۴:۴۲]
در صفحه باشگاه گسترش فولاد تبریز به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
ازاین به بعد یادم میمونه هرکی تیممو زیرسوأل برد وبا عقده هاش، خواس تحقیر کنه، بش جایزه بدم وازش تشکرکنم، أجرکم عندا... یاعلی مدد ‎:-D‎
۲۵ مرداد ۱۳۹۲ [۱۲:۴۳]
در صفحه باشگاه گسترش فولاد تبریز به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
من نمیدونم بعضیا، چرا شعار محبوب افغانستانو که صرفا یه کری خونی سادس برا تیمشون توهین تلقی میکنن، متأسفانه برا کسانی که شعارشون یاعلیه، اما مرامشون یا معاویه هستش، کی گفته، آدم فقیر دل نداره وحقم نداره به تیمی علاقمند باشه؟ راستی جز اینه که علی با عدالتش علی شد؟ اما فلسفۀ شعار محبوب افغانستان، برا استقلال وپرسپولیس، قبله یکی ازدربی تهرونیا بود، مجریای برنامم آقایون یوسفی ومیرزایی بودن، تو اوایل برنامه این دو مجری محترم، هرکدومشون یه نامه اوردن که آقا، ماحتی ازافغانستان هوادار داریم، حتی یادمه، آقای یوسفی نامۀ هوادار افغانی استقلالی رو خوند، آقای میرزایی هم نامۀ هوادار پرسپولیسی روخوند، پس به نظرشما تلوزیون ایران به سرخابیا توهین کرده دیگه!!! ‎:-D‎‏ یه چیزطبیعه همون طورکه سرخابیای تهران، تو افغانستان وتاجیکستان هوادار دارن، تیمای آذربایجانم تو جمهوری آذربایجان وترکیه هوادار دارن
۲۵ مرداد ۱۳۹۲ [۱۰:۰۲]
در صفحه باشگاه راهیان کرمانشاه به نظر سارا استقلالی پاسخ داده است:  
یادش بخیر، این تیم، همون تیم شیرین فرازه که داداش فراز، به لیگ برتر اوردن، یه سال قبل ازتراختور، حالا شیرین فراز کجا؟ وتراختور آذربایجان کجا؟ (هموطنان کرمانشاهی! همتون عزیزین، اما مجبور بودم جواب خواهر مومنۀ خودمو بدم، یاعلی)
۲۴ مرداد ۱۳۹۲ [۱۴:۱۴]
صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد
دوستان
۵۰ دوست

باشگاه‌های موردعلاقه
۳ باشگاه

بازیکنان موردعلاقه
۷ بازیکن
مربیان موردعلاقه
۴ مربی
 

کلیه حقوق این وب‌سایت، طبق ماده ۶۲ قانون تجارت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران (مصوب ۱۳۸۲)، متعلق به شرکت پیشگامان فناوری یکتاپرداز است.
صفحه اصلی | قوانین و مقررات | راهنمای سایت | تماس با ما | مسابقه پیش بینی | درباره ما


طراحی وب سایت حرفه ای