امتیاز بنا به رای ۵ نفر: 5.0
برای امتیاز دادن یا مشارکت در تکمیل اطلاعات باشگاه عضو شوید یا وارد شوید.
    

در سالهای قبل از سال ۱۳۴۵ که تیم شاهین تهران فعال بود، محمود خیامی (مدیرعامل وقت ایران ناسیونال) یکی از هوادارهای این تیم بود که بعد از منحل شدن تیم شاهین، وی تصمیم گرفت با بودجه خود این تیم را اداره... [ادامه]

  • نام کامل: پیکان
  • تاریخ تاسیس: ۱۳۴۶
  • شهر: تهران
    
  • کادر فنی: ا
    


آخرین اخبار باشگاه پیکان
ژوزه باید خانه‌اش را به پرسپولیس می‌داد و یا اعدام می‌شد

عبدالله ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اظهارات اصغر ملکیان مدیرعامل باشگاه پیکان مبنی بر اینکه ویسی به این باشگاه ضربه زد و باید بخشی از قراردادش را به پیکان …
۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ [۲۰:۲۳]
محمد‌رضا طهماسبی: بازی با ذوب‌آهن بیش از 3 امتیاز ارزش دارد

کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت: بازی با ذوب‌آهن یکی از حساس ترین دیدارهای فصل پیکان است و بیش از 3امتیاز ارزش دارد. محمد‌رضا طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد تساوی بدون گل تیمش …
۱۹ اسفند ۱۳۹۱ [۱۵:۰۹]
افشاگری ویسی:دلال ها گفتند ساپورت می کنیم تا برکنار شوی

در پیکان من یک تیم لیگ یکی داشتم که با بازیکنان لیگ یکی ترکیب کردم و شد لیگ یک در لیگ یک. من نباید این کار را می‌کردم و باید بازیکن با تجربه به تیم اضافه می‌کردم. سایت گل - عبدالله ویسی در …
۵ بهمن ۱۳۹۱ [۱۱:۰۲]


جدیدترین پیام‌های ارسالی در تالار گفتگوی پیکان
  MOHSEN M2 گفته است:
13saal pish avvalin saali ke BAHMAN e KARAJ be PEYKAN E TEHRAN tagh'eire nam dad 4_1 bordimesh..
saali bodaa
۱۲ مرداد ۱۳۹۲ [۱۸:۲۵]  احسان استقلالى گفته است:
استقلال 3-0 پیکان هاهاهاهاهاها
۴ شهریور ۱۳۸۹ [۲۰:۵۹]

    ... ... پاسخ داده است:
خندت میاد
۲۲ شهریور ۱۳۸۹ [۱۸:۳۳]


  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:

احمدزاده: از استقلال امتياز خواهيم گرفت

سرمربي تيم فوتبال پيکان قزوين تاکيد کرد: مقابل تيم استقلال تهران خوب فوتبال بازي کرده و از اين تيم در ورزشگاه آزادي امتياز خواهيم گرفت.


محمد احمد زاده گفت: البته ما بايد پيش از اين 3 امتياز کامل ديدار مقابل ملوان را کسب مي کرديم که با بداقبالي اين مهم صورت نگرفت.
وي افزود: بازيکنان تيم پيکان در حال حاضر به خودباوري لازم رسيده و به قدر کافي از توانايي هاي خود شناخت لازم را به دست آورده اند، از اين رو شکست تيم استقلال براي آنها دشوار نيست.
سرمربي تيم فوتبال پيکان قزوين درخصوص تيم استقلال تهران نيز گفت: استقلال تيم بزرگي است، آنها در دهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر با تغييرات زيادي روبرو شده اما، بخوبي خود را حفظ کردند و درحال بهتر شدن هستند.
به اعتقاد وي مشکلات تيم استقلال تهران در هفته هاي نخست ليگ برتر به عدم شناخت بازيکنان از يکديگر و فشار هاي بدنسازي پيش فصل ارتباط پيدا مي کند که با گذشت زمان و قرار گرفتن در کنار يکديگر اين مساله در حال برطرف شدن است.
احمد زاده گفت: تيم استقلال مهره هاي خيلي خوبي درترکيب ثابت و در نيمکت ذخيره ها دارد، اين درحالي است که تيم پيکان از اين جهت با آنها نمي تواند برابري نمي کند.
وي تصريح کرد: خوشبختانه پس از کسب نخستين امتياز مقابل تيم خوب ملوان بازيکنان پيکان به لحاظ رواني شرايط بسيار مطلوبي کسب کرده و از هر جهت آماده روياروي با تيم استقلال هستند.
تيم هاي استقلال تهران و پيکان قزوين درادامه دهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر و ازهفته پنجم اين مسابقات چهارشنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف هم خواهند رفت.
تيم هاي استقلال تهران و پيکان قزوين با کسب 5 و يک امتياز به ترتيب دررده دهم و شانزدهم جدول رده بندي رقابت هاي ليگ برتر قرار دارند.

۲۶ مرداد ۱۳۸۹ [۱۳:۴۴]  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:
احدي: با احمدزاده آمده‌ام، با او هم از پيكان مي‌روممربي تيم فوتبال پيکان قزوين با تاکيد بر اينکه جانشين سرمربي نمي‌شود، گفت: با احمدزاده آمده‌ام و با او هم مي‌روم.--------------------------------------------------------------------------------


رضا احدي در مورد شايعه سرمربيگري خود در پيکان اظهار داشت: از اين مسئله کاملا بي‌خبرم. اين موضوع را تازه شنيده‌ام اما چون محمد احمدزاده من را به کادر فني تيم آورده اگر خداي نکرده نتواند نتيجه بگيرد من هم همراه او از پيکان مي‌روم هر چند اميدوارم تيم پيکان در هفته‌هاي آينده نتيجه بگيرد تا اين بحث‌ها هم تمام شود.

وي ادامه داد: تيم ما روي غلتک بدشانسي است وگرنه خوب بازي مي‌کنيم. مي‌دانم قبول چنين مسئله‌اي بعد از سه شکست متوالي کمي دشوار است اما باور کنيد ما خوب بازي مي‌کنيم و بد نتيجه مي‌گيريم و اين مسئله واقعيت دارد.
۱۹ مرداد ۱۳۸۹ [۰۹:۱۲]  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:
خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۱۸/۰۵/۸۹‬
ورزش. فوتبال. ليگ برتر
تهران - مديرعامل باشگاه پيكان گفت: ديدارهاي تيم فوتبال اين باشگاه از قزوين به تهران منتقل خواهد شد.

محمود شيعي عصر دوشنبه درگفت وگو با ايرنا افزود: دو سال است كه ديدارهاي تيم فوتبال پيكان در قزوين برگزار مي‌شود اما، انتقال اين تيم به اين استان، هيچ دستاوردي براي پيكان نداشته است.

وي به انتقال تيم‌هاي پاس و صبا به استان‌هاي همدان و قم اشاره كرد و اظهار داشت: اين انتقال‌ها باعث شده است تا مسئولان اين استان‌ها حمايت هاي زيادي را از اين دو باشگاه داشته باشند اما، تاكنون هيچ حمايتي از تيم پيكان در قزوين نشده است.

شيعي ادامه داد: حمايت نكردن مسئولان قزوين باعث شده است تا چمن ورزشگاه شهيد رجايي كيفيت خود را از دست بدهد كه اين امر منجر به اعتراض تيم‌هاي ليگ برتري شده است.

مديرعامل باشگاه پيكان آمار تماشاگران فصل گذشته اين تيم در ليگ برتر را ‪ ۳۶‬هزار نفر اعلام كرد و گفت: حدود ‪ ۱۵‬هزار نفر از ديدار پيكان برابر تيم هاي استقلال و پرسپوليس ديدن كردند و براي ‪ ۱۵‬بازي ديگر نيز تنها ‪ ۲۱‬هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور يافتند.

وي خاطر نشان كرد: آمار فوق نشان مي‌دهد كه تيم پيكان از حمايت تماشاگران قزوين بي‌بهره است به طوريكه هيات مديره باشگاه تصميم گرفته است تا ديدارهاي پيكان را به تهران باز گرداند.

شيعي افزود: رايزني‌هاي لازم براي انتقال ديدارهاي پيكان به تهران آغاز شده است كه اميدواريم اين تيم بتواند در ورزشگاه اختصاصي ايران خودرو به ميدان برود.

۱۸ مرداد ۱۳۸۹ [۲۰:۴۸]  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:
محمد احمدزاده پس از باخت يك بر صفر مقابل پاس همدان اظهار داشت: در اين بازي به توپ و ميدان تسلط داشتيم و اين تيم پاس بود كه در خانه به تجمع دفاعي رو آورده بود. در چند مورد موقعيت هاي خطرناكي هم خلق كرديم اما پاس براي حفظ نتيجه به بازي دفاعي رو آورد و توانست بازي را هم ببرد و به آنها تبريك مي گويم.

وي در مورد دليل استفاده از صابر ميرقرباني گفت: اين نظر كادرفني پيكان است كه از چه بازيكني استفاده كند.

احمدزاده در مورد آينده پيكان تصريح كرد: همه به آينده اميدوار هستيم. با باخت هاي هفته اول نااميد نمي شويم. تا به حال ديده بوديد كه پاس در خانه خود به دفاع رو آورد. اگر پيكان تيم خوبي نبود اين همه موقعيت خلق نمي شد و نمي توانست فشار بياورد. بازي مي توانست حداقل مساوي تمام شود. ما اميدوار هستيم كه شرايط بهتر شود.

سرمربي پيكان تصريح كرد: داوري در نتيجه بازي هيچ نقشي نداشت. مشكل ما اين است كه نمي توانيم گل بزنيم. موقعيت خلق مي كنيم اما حس مي كنم كه به لحاظ رواني بازيكنان تحت فشار روحي هستند. اگر اين موضوع حل شود مشكلي نخواهيم داشت.

احمدزاده در پاسخ به اين سؤال كه گفته مي شود وي فقط در ملوان مي تواند نتيجه بگيرد گفت: هر كسي نظري دارد اما بهتر است كه زود قضاوت نكنيد و منتظر آينده باشيد.
۱۶ مرداد ۱۳۸۹ [۱۱:۰۲]  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:

/هفته دوم ليگ برتر فوتبال/
شكست خانگي پيكان قزوين برابر شاهين بوشهر در دقيقه 93
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پيكان قزوين در ورزشگاه خانگي خود با نتيجه يك بر صفر برابر شاهين بوشهر شكست خورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 18:15 در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين و در حضور حدود 500 تماشاگر برگزار شد.
ستار زارع در دقيقه 93 براي شاهين بوشهر از روي يك ضربه ايستگاهي تك گل اين ديدار را به ثمر رساند.
اين دومين شكست پياپي پيكان است.
شاهين حاج بابايي داور مسابقه به مهدي تاجيك و منصور تنهايي از پيكان و ايوان پترويچ از شاهين بوشهر كارت زرد نشان داد.
پيكان در مسابقه اول مغلوب ذوب آهن اصفهان شد و شاهين نيز به تيم نفت آبادان باخته بود.


۱۰ مرداد ۱۳۸۹ [۲۰:۳۵]  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:احمدزاده:با حمايت قزويني‌ها شاهين را مي‌بريمسرمربي تيم فوتبال پيکان گفت:با حمايت تماشاگران قزويني اولين برد را در ليگ برتر به دست مي‌آوريم.


--------------------------------------------------------------------------------


محمد احمدزاده در مورد ديدار روز يکشنبه با شاهين بوشهر گفت: 3 امتياز اين مسابقه براي ما ارزش حياتي دارد. با توجه به اينکه ميزبان هستيم اميدوارم با حمايت تماشاگران قزويني به اولين برد خود در ليگ دست پيدا کنيم. در ديدار اول برابر ذوب آهن نيز با وجود اينکه شايستگي کسب حداقل يک امتياز را داشتيم اما دست خالي از اصفهان برگشتيم.

سرمربي سابق ملوان در مورد اينکه تماشاگران قزويني مانند طرفداران ملوان پرشور و پرتعداد نيستند گفت: حضور تماشاگران در هفته اول ليگ در تمام استان‌ها چشمگير نبود و اين مسئله ربطي به يک شهر و استان خاص نداشت. حتي در تهران هم تماشاگران زيادي به ورزشگاه نرفتند. با اين حال اميدوارم مردم قزوين از تيم شهرشان حمايت کنند تا با پيروزي در اين ديدار با اميد بيشتري ليگ را ادامه بدهيم.

احمدزاده در مورد اينکه چرا تماشاگران از ليگ استقبال نکردند گفت: دلايل زيادي مي‌تواند داشته باشد. از گرمي شديد هوا گرفته تا ديدن بازي‌هاي جام جهاني از طريق تلويزيون که آنها را از فوتبال اشباع کرده است. اميدوارم در هفته‌هاي آينده و با کاهش دماي هوا و انجام بازي‌هاي بهتر تماشاگر بيشتري به ورزشگاه‌ها بيايند.

سرمربي پيکان قزوين در مورد انتقاد از خط حمله اين تيم که نتوانست برابر ذوب آهن 10 نفره موفق باشد گفت: در آن ديدار در يک نيمه تيم برتر ميدان بوديم و ذوب آهن حدود 20 دقيقه 10 نفره شد و فقط دفاع کرد تا بتواند از يک گل برتري خود نهايت استفاده را ببرد. آنها در شهرشان بازي مي‌کردند و طبيعي بود که به هدفشان برسند اما پيکان در يک نيمه از نظر فني و روحي و رواني برتر از حريف بود.

احمدزاده در مورد بازيکنان مصدوم تيمش عنوان کرد: فقط مصطفي صالحي‌نژاد را به دليل شکستگي دست تا يک ماه و نيم در اختيار نداريم و ساير بازيکنان در شرايط خوبي به سر مي‌برند.
۹ مرداد ۱۳۸۹ [۰۹:۳۳]  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:
کاشانی: در پرسپولیس نظم و رفاقت حرف اول را می‌زند

سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت:" در پرسپولیس نظم و رفاقت حرف اول و آخر را می‌زند و موفقیت ما نیز در گرو رعایت همین مساله است."به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزشی پارسیان به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، حبیب کاشانی که در جمع بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در محل اردوی آنها در هتل لاله صحبت می‌کرد، افزود:" برای بازیکنانی که فصل پیش در بین ما بودند و امروز در جای دیگری حضور دارند آرزوی موفقیت می‌کنیم. رفاقت در تیم ما اهمیت زیادی دارد و جدای از فوتبال این دوستی ها و روابط انسانی است که ماندگار است."

وی با اشاره به تلاش برخی برای ایجاد اختلاف و دودستگی در پرسپولیس، خطاب به بازیکنان تاکید کرد:" باید هوای همدیگر را داشته باشید و مراقب یکدیگر باشید. درست مثل اعضای خانواده ای که مراقب هم هستند و شرایط و مشکلات اعضای خانواده برایشان مهم است."

کاشانی با تقدیر از علیرضا حقیقی، گفت:" حقیقی علی رقم سن کمی که دارد رفتار بزرگمنشانه ای از خود نشان داد و در برابر جریان سازی هایی که اخیرا علیه پرسپولیس انجام می‌شد بسیار خوب و بزرگوارانه موضع گرفت."

وی تصریح کرد:" مهم نگه داشتن پرسپولیس بزرگ است و در این بین منافع تیمی مهمتر از هر چیز دیگر از جمله منافع فردی ماست

۵ مرداد ۱۳۸۹ [۱۶:۲۸]  تقی بچه قزوین anti namard گفته است:

حق ما شکست نبود/ میرزاپور از بهترین دروازه بان‌های لیگ می‌شود
سرمربی تیم فوتبال پیکان قزوین با اشاره به اینکه تیمش در اکثر دقایق دیدار با ذوب آهن تیم برتر میدان بود، شاگردانش را مستحق شکست در نخستین هفته رقابت‏های لیگ برتر ندانست.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد احمدزاده پس از شکست تیمش برابر ذوب آهن در جمع خبرنگاران یادآور شد: از نظر بدنی و هماهنگی تیمی در این دیدار و به خصوص نیمه دوم تیم برتر بودیم. اعتقاد دارم تحت هیچ شرایطی شکست حق‎مان نبود.

وی ادامه داد: اگر فرصت‏های ما به خصوص ضربه عباسفرد به گل تبدیل می‎شد، می‏توانستیم با دست پر اصفهان را ترک کنیم اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین تاکید کرد: ما برابر تیم قدرتمند ذوب آهن بازی بسیار خوبی ارائه کردیم. آنها در نیمه دوم اسیر ما شدند اما در نهایت نتیجه مسابقه سرنوشت دیگری را برای ما رقم زد.

احمدزاده در پایان با اشاره به عملکرد ابراهیم میرزاپور برابر ذوب آهن گفت: از میرزاپور راضی هستم. او در این دیدار دو موقعیت صد در صد گل را مهار کرد. من مطمئنم با ادامه این روند وی یکی از بهترین دروازه‌بان‏های لیگ دهم خواهد شد.

دیدار تیم‏های فوتبال ذوب آهن اصفهان و پیکان قزوین در چارچوب هفته نخست رقابت‏های لیگ برتر باشگاه‏های کشور که دوشنبه شب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد، با برتری 2 بر یک شاگردان منصور ابراهیم زاده به پایان رسید


۵ مرداد ۱۳۸۹ [۱۶:۱۰]
طرفداران
۱۰ طرفدار

کلیه حقوق این وب‌سایت، طبق ماده ۶۲ قانون تجارت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران (مصوب ۱۳۸۲)، متعلق به شرکت پیشگامان فناوری یکتاپرداز است.
صفحه اصلی | قوانین و مقررات | راهنمای سایت | تماس با ما | مسابقه پیش بینی | درباره ما


طراحی وب سایت حرفه ای