امتیاز بنا به رای ۳ نفر: 3.7
برای امتیاز دادن یا مشارکت در تکمیل اطلاعات باشگاه عضو شوید یا وارد شوید.
    

در سال ۱۳۵۸ باشگاه ورزشی آتش نشانی تبریز به همت برادران یمین هاشمی از مسابقات دسته دوم باشگاههای تبریز تشکیل گردید و در همان سال با قهرمانی در دسته دوم به دسته اول صعود نمود و در سال ۶۴ با موافقت... [ادامه]

  • نام کامل: استقلال تبریز
  • تاریخ تاسیس: ۱۳۶۵
  • شهر: تبریز
    
  • سر مربی: حسن آذر نیا
  • رنگ پبراهن اول: قرمز
  • رنگ پیراهن دوم: سفید
  • کادر فنی:
    


آخرین اخبار باشگاه استقلال تبریز
منع فعالیت کادر فنی و سرپرستی تیم شهرداری تبریز

کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز از هر گونه فعالیت در فوتبال منع شدند. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران فعالیت کادر …
۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ [۲۱:۵۸]


جدیدترین پیام‌های ارسالی در تالار گفتگوی استقلال تبریز
  سارا استقلالی گفته است:
مالک باشگاه استقلال شهرداری تبریز گفت:اطمینان دارم با این معدن ناب استعدادی که در آذربایجان وجود دارد می توانیم در سالهای آینده حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشیم.
مهدی پاشازاده در گفت و گو با خبرنگار اوج درباره اینکه امتیاز این باشگاه را خریداری کرده است عنوان کرد:با توجه به اینکه افتخار حضور در تبریز را در گذشته داشتم و از فضای فوتبالی این شهر و علاقه وصف ناپذیر مردم باخبرم، از مدتها قبل تصمیم گرفته بودم تا تجاربم را در اختیار جوانان مستعد آذری قرار بدهم.
وی ادامه داد:طی هفته های گذشته مذاکرات خوبی با مسولان شهرداری تبریز داشتیم و باید از مساعدت این عزیزان تشکر کنم.امیدوارم با یک برنامه 5 ساله بتوانیم به اهدافمان برسیم.
مدافع تیم ملی در جام جهانی 98 فرانسه افزود:من به کار ریشه ای اعتقاد دارم و اصلا برایم مهم نیست در لیگ دسته چندم کار می کنم.اطمینان دارم با این معدن ناب استعدادی که در آذربایجان وجود دارد می توانیم در سالهای آینده حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشیم.
وی افزود:با توجه به مذاکرات صورت گرفته قرار شد این تیم با عنوان استقلال شهرداری تبریز در مسابقات لیگ دو حضور پیدا کند.من مذاکرات خوبی با مدیرعامل باشگاه استقلال هم داشته ام و قرار است با این باشگاه هم همکاری های لازم را در آینده داشته باشیم.ضمن اینکه امکانات ورزشی شهرداری تبریز شامل ورزشگاه، سونا و استخر و سایر امکانات در اختیار باشگاه قرار می گیرد.
پاشازاده درباره اینکه آیا خودش روی نیمکت می نشیند یا نه گفت:من کار اصلی ام در حوزه فنی است و به طور حتم روی نیمکت هم خواهم نشست.ضمن اینکه قاسم سیانکی، بابک ذوالرحمی، علیرضا اکبرپور و جواد رزاقی هم من را در این راه کمک می کنند.
۲۲ شهریور ۱۳۹۲ [۲۱:۴۳]  * SEYYİD ALİ* گفته است:
Yashasin AZERBAYCAN
Yashasin BELEDÏYE SPÖR
۴ خرداد ۱۳۹۲ [۰۰:۴۳]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
رای متهمان دوپینگ تیم شهرداری تبریز صادر شد

رئیس کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال از صدور و ابلاغ رای متهمین به تخلف از آئین نامه دوپینگ اعضای تیم فوتبال شهرداری تبریز به این باشگاه خبر داد. احمد هاشمیان ضمن اعلام این خبر افزود: پس از برگزاری دو جلسه کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلف دوپینگ و دوجلسه استماع اظهارات متهمان، کمیسیون بدوی رای خود را در خصوص 4 متهم به تخلف دوپینگ شامل بازیکن، پزشک، ماساژور و سرپرست تیم را به این باشگاه ابلاغ کرد. در رای صادره برخی از متهمین تبرئه و برخی طبق آئین نامه تخلفات دوپینگ به محرومیت محکوم شدند.

وی تصریح کرد: متهمین این پرونده تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مهلت دارند تا نسبت به رای صادره درخواست استیناف کنند و پس از پایان این مهلت کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال آراء صادره را اعلام خواهد کرد.

محسن نیسانی بازیکن تیم شهرداری تبریز در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر به دلیل امتناع از انجام آزمایش دوپینگ به تخلف از آئین نامه دوپینگ متهم شد. به گفته رئیس کمیته ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال تخلف بازیکن شهرداری تبریز مشمول ماده 32 آئین نامه دوپینگ استو بر اساس این ماده هرگونه عدم همکاری و غیبت غیرموجه در انجام آزمایش تشخیص دوپینگ پس از ابلاغ از سوی مراجع ذی صلاح از جمله موارد تخلف دوپینگ محسوب می شود.


۶ مهر ۱۳۸۹ [۰۱:۳۳]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
بازگشت برگی زر به شهرداری تبریز
هادی برگی زر مربی تیم فوتبال شهرداری تبریز پس از دو هفته غیبت به تمرینات این تیم بازگشت. برگی زر گفت: شایعه سازان مرخصی من را خیلی بزرگ کرده اند و علت اصلی را محروم بودن یا استعفای من خواندند، در حالی که من فقط برای برطرف کردن یکسری مشکلات به مرخصی رفته بودم و هم اکنون در خدمت تیم فوتبال شهرداری تبریز هستیم. وی تصریح کرد:فردی که با تیمی قرارداد دارد بدون مذاکره تیم را ترک نمی کند و من نیز پایبند تعهدات خود هستم و تا پایان فصل در خدمت تیم فوتبال شهرداری تبریز هستم.

۶ مهر ۱۳۸۹ [۰۱:۲۹]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
تاریخچه باشگاه شهرداری از بدو تأسیس تا حال

در سال ۵۸ باشگاه ورزشی آتش­نشانی تبریز به همت برادران یمین­هاشمی از دسته دوم باشگاههای تبریز پا گرفت و در همان سال با قهرمانی به دسته اول مسابقات باشگاههای تبریز صعود نمود و در سال ۶۴ با موافقت شهردار محترم تبریز جناب­ آقای‌عزتی باشگاه­آتش­نشانی به­نام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز تغییر نام داد.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در دة شصت یکی از بهترین تیم­های باشگاههای تبریز بود که همواره یکی از مدعیان قهرمانی و یکی از قطبهای فوتبال آذربایجان بود که در کنار ۲ مدعی قهرمانی دیگر یعنی باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی سکان دار فوتبال آذربایجان به شمار می­رفت که بازیکنان بزرگی از این تیم به فوتبال منتخب تبریز در مسابقات لیگ قدس و فوتبال ایران معرفی شدند که میتوان به نامهایی چون میرقدیرمهین هاشمی – میراحمد مهین­هاشمی- هاشم­خیاط- بیوک سرابی- محمدپورغفار اشاره کرد.

با تغییر یافتن مسابقات فوتبال منتخب استانها به فوتبال باشگاهی کشور در اوایل دهة هفتاد تیم فوتبال شهرداری تبریز در سال ۱۳۷۲ با قهرمانی در لیگ استان و حذف تیم تراکتورسازی تبریز (که قهرمان هـر استان به مسابقات کشوری راه پیدا می­کرد)

به لیگ دسته یـک کـشور که با شـرکت ۲۴ تیم در ۲ گروه ۱۲ تیمی برگزار می­شد راه پیدا کرد و با شایستگی با کسب مقام چهارم در گروه خود در اولین حضور مقامی شایسته بدست آورد که مربیگری این تیم را سابوآدریان رومانیائی بعهده داشت در سال ۱۳۷۴ این تیم دوباره در مسابقات لیگ یک کشوری حضور داشت ولی آن سال با بدبیاری و قرعة نامناسب به مسابقات دسته دوم سقوط کرد ولی با حفظ نفرات برتر خود و با آوردن مربی با دانشی چون دکتر بیژن ذولفقار نسب و سرپرستی مجرب مجید حمداد با قهرمانی مطلق و ۲ هفته مانده به پایان مسابقات دوباره به لیگ دسته یک (لیگ برتر کنونی) راه پیدا کرد

(۹)حیدر جعفری – (۱) جلال بشر زاد – (۱۰)حسین خطیبی – (۳) علی صالح پناهی – (۷) سیروس دین محمدی (۸) اصغر پور حسن

در سال ۱۳۷۶ تیم شهرداری در مسابقات لیگ یک کشور (لیگ برتر کنونی) با شایستگی در مقام پنجم لیگ ۱۶ تیمی قرار گرفت و بهترین تیم شهرستانی در مسابقات لقب گرفت در همان سال بعد از تیم پیروزی بهترین خط حمله لیگ را بدست آورد و حسین خطیبی از تیم شهرداری با زدن ۱۶ گل بعنوان آقای گل مسابقات شناخته شد و کاپ اخلاق مسابقات را نیز بدست آورد تیم شهرداری در سال ۱۳۷۶ در شهر تبریز و بازیهای خانگی اصلاً باخت نیاورد و از بهترین نتایج این تیم میتوان به برد ۲ بر یک مقابل پرسپولیس تهران، ۴ بر یک مقابل پاس تهران، ۴ بر صفر مقابل فولاد اهواز ۳ برصفر مقابل استقلال اهواز در بازیهای خانگی و برد ۲ بر صفر مقابل بهمن تهران، ۱ بر صفر مقابل پلی­اکریل اصفهان در بازیهای بیرون خانه و برد ۳ بر یک و حذف تیم سپاهان در جام حذفی اشاره کرد.

(۳) علی صالح پناهی – (۱) جلال بشرزاد – (۱۰) حسین خطیبی -(۹)حیدر جعفری – (۲۳) صمد صبحی (۷) سیروس دین محمدی – (۱۲) محمد تقی تخت کیانی

تیم شهرداری درسال ۱۳۷۷ به علت کمبود بودجه و کوچ چند بازیکن مطرح و طراز اول خود به باشگهای دیگر و جوان گرائی در تیم متاسفانه در پایان مسابقات به لیگ دسته دوم سقوط کرد و در مسابقات دسته دوم در سال ۱۳۷۸ به مسابقات دسته ۳ (دسته ۲ کنونی) سقوط کرد و اقتدار چندین ساله خود را در فوتبال کشور از دست داد از بازیکنان مطرح تیم شهرداری در دهة هفتاد که در حقیقت دهه بازیکن­سازی این باشگاه نیز میتوان برشمرد میتوان به نامهائی همچون سیروس و غلامحسین دین محمدی – حسین و رسول خطیبی – مهدی بخشی زاده – ستاهمدانی – علیرضا اکبرپور – محمد سالک­جباری – جوادرشیدی – ایرج نیکجو – محمدفاتح – میرمعصوم سهرابی – علی­صالح پناه – حیدرجعفری – اصغرپورحسین – تقی تختی­کیانی – حبیب پاکنژاد – جلیل زنده­دل – صمدصبحی – جوادفرمانی – رضا ولی­پور – سید علی­داغی – زنده یاد دکتر علیرضا نیک­مهر – عباس­چمنی– علی ولد و …

که همگی آنها بازیکنان بومی این شهر بودند. در دهة هفتاد چند بازیکن غیربومی مطرحی نیز در باشگاه شهرداری عضویت داشتند.

(۱) جلیل زنده دل – (۹) حیدر جعفری – (۳) علی صالح پناهی – (۲۱) قلی سنگ فروش – (۷) محمد تقی تخت کیانی -(۶) اصغر پور حسن

در دهة هفتاد که اوج بلندپروازی تیم فوتبال شهرداری بود بازیکنانی نیز از تیم شهرداری به تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران راه یافتند که عبارت بودند از:

۱- سیروس دین­محمدی ۲- رسول خطیبی ۳- حسین خطیبی ۴- حیدر جعفری و بازیکنانی نیز به تیم ملی دانشجویان راه پیدا کردند که عبارت بودند از:

۱- میر معصوم سهرابی۲- حاج علی صالح پناه۳- زنده یاد دکترعلیرضا نیک مهر

تیم فوتبال شهرداری تبریز ار سال ۱۳۷۹ تا سال ۱۳۸۴ در مسابقات دسته ۲ کشوری فعالیت داشت و بازیکنان جوان و بومی زیادی را به فوتبال تبریز معرفی نمود و با قهرمانی در مسابقات لیگ ۲ سال ۱۳۸۴ که با حضور بازیکنان بومی و تربیت شده در تیمهای پایه شهرداری که از دوران نوجوانی در این تیم با درایت و مدیریت منحصر بفرد مهندس سهرابی فعالیت داشتند با شایستگی به لیگ دسته یک کشور صعود کنند که این موفـقیت با کـمترین هزینه و با در آمد خود باشگاه بدست آمد که منجر به دلگرمی اعضاء محترم شورای شهر و مدیران ارشد و مسئولیت رده بالای شهرداری قرار گرفت.

(مربی) جلیل زنده دل – (۷) محمد تقی تخت کیانی – (۱) علی رضایی – (۱۰) صابر منافی – (۲) ابراهیم ابرقویی – (۳) رسول علیزاده – (۱۲) حبیب گردانی -(۱۶) یوسف تقی پور – (۵) سعید براق جم

تیم فوتبال شهرداری در سال ۱۳۸۵ با شایستگی در اولین حضور خود در دة هشتاد در مسابقات دسته یک در گروه خود با کسب مقام هشتم و حفظ سهمیة خود با مربیگری احد شیخ لاری در لیگ به مقام نهم دست یافت .در سال ۱۳۸۶ با مربیگری یکی دیگر از مربیان بومی این خطه حسن آذر نیا با کمک حاج علی صالح پناه و جلیل زنده­ دل با کسب ۲۷ امتیاز به مقام ششم دست یافت . در سال ۸۷ محمد حسین ضیایی به تیم ملحق شد و تیم شهرداری تبریز یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود به طوری که تا آخرین گام پیش رفت ولی در بازی پلی آف در دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۳-۲ مغلوب تیم شاهین بوشهر شده و از صعود به لیگ برتر باز ماند .

از راست به چپ : ابراهیم ابرقویی -عبد المجید ابولهیل – علی کریمی – هادی معقولی – سعید دقیقی – رسول علیزاده – حبیب گردانی – بهنام داداش وند – ابذر عبدی – جابر انصاری

اما تیم شهرداری تبریز بعد از ناکامی در صعود در سال ۸۸ با حضور اکبر میثاقیان تیمی قدرتمند را راهی مسابقات کرد و توانست با اقتدار و کسب ۶۲ امتیاز از ۷۸ امتیاز ممکن و به جای گذاشتن رکورد های شکفت انگیز مانند شکست نخوردن در طول فصل – کمترین گل خورده – بهترین خط حمله – بیشترین تفاضل گل – آقای گل مسابقات به لیگ برتر گام گذاشت .

ایستاده از راست : (مربی) بهمن رضایی – مهدی محمد پور – جیوا آزودو – روح الله بهرامی – علی کریمی – محمد آقا محمدی

نشسته از راست : سهراب انتظاری – حبیب گردانی – رسول پیرزاده – محمد سهیمی – اباذر عبدی – علی درخشان

تیم فوتبال شهرداری تبریز سال ۸۹ را بعد از ۱۲ سال دوری از سطح اول فوتبال کشور دوباره به لیگ برتر کشور باز گشته و همچنان اکبرمیثاقیان سکان هدایت این تیم را بر عهده دارد و میر معصوم سهرابی همچنان مدیریت باشگاه را در اختیاز دارد .
۳۰ شهریور ۱۳۸۹ [۱۵:۵۲]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
پرسپوليس فقط يك موقعيت داشت

سرمربي شهرداري تبريز كه تيمش توانست در دقايق پاياني مقابل پرسپوليس به تساوي يك بر يك برسد، عنوان كرد:‌ من هميشه به علي دايي و كريم باقري احترام مي‌گذارم و هر موقع هم كه با آنها مسابقه داشتم به سمتشان رفتم و به آنها گفتم كه دوستشان دارم.
وي افزود: امروز هواداران تبريزي ثابت كردند كه با قلبشان اين تيم را تشويق كردند و مدام نگران اين بودم كه اگر امروز ببازيم آنها را از دست مي‌دهيم اما بازيكنان غيرت نشان دادند و تمام بدشانسي‌هايي كه در 8 هفته گذشته داشتيم از بين رفت.
ميثاقيان تاكيد كرد: امروز آنها با شرف و با وجدان بازي كردند. قول مي‌دهم اين تيم بهتر از اين شود. شهرداري تبريز تيم جواني است كه نياز به زمان دارد. من امروز از يك گلر متولد 69 استفاده كردم، 7 بازيكن بومي در زمين بودند كه اين براي فوتبال تبريز افتخار است.

اين مربي خاطرنشان كرد: هر وقت با پرسپوليس بازي كردم بيشتر مواقع اين تيم را برده‌ام و دوست داشته‌ام امروز هم برنده باشم. داور يك پنالتي به نفع ما نگرفت. من امروز از دو بازيكن رو به جلوي خود يعني حاتمي و داداش‌وند در دفاع استفاده كردم. به هرحال همه بازيكنان همت كردند.
وي درباره اينكه دايي معتقد بود پرسپوليس شانس بيشتري از شهرداري داشته، گفت: اين نظر ايشان است، رحمان احمدي امروز بهترين گلري خود را كرد چون به تيم ما نيامد مي‌خواست بگويد بهترين دروازه‌بان است. احمدي پيش از فصل مي‌خواست به شهرداري بيايد. او امروز توپ‌هاي خيلي خوبي گرفت. آنها فقط يك موقعيت داشتند كه در آن موقعيت هم بازيكنان جوان من شوك خوردند. شانس گل‌هاي ما بيشتر از پرسپوليس بود. آنها يك توپ به تيرك دروازه زدند و يك توپشان هم گل شد. بقيه كار آنها اوت و كرنر بود و البته ما بايد حواسمان را روي اين دو مورد جمع مي‌كرديم.

ميثاقيان عنوان كرد: در اين دو هفته با دو تيم قدر بازي كرديم كه امكاناتشان با ما قابل مقايسه نيست. در اين 8 هفته با 8 تيم مدعي بازي داشتيم. براي شرايط بهتر تيم قصد داريم اردوي يك هفته‌اي در مشهد و دو بازي تداركاتي با تيم‌هاي پيام و ابومسلم داشته باشيم.
ميثاقيان در پايان در خصوص جدايي هادي برگي‌زر گفت: خودم برگي‌زر را براي مربيگري به اينجا آوردم و با او مشكلي نداشتم. شرايط حضور فرزندان او در تبريز مهيا نبود و به همين دليل از جمع ما جدا شد
۳۰ شهریور ۱۳۸۹ [۱۵:۳۱]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
آقایان کمیته انضباطی یک طرفه قضاوت نکنید / اگر قرار است شهرداری یک جلسه محروم شود ، مربی تیم حریف شهرداری باید تا آخر عمر محروم شود
روزنامه روز دوشنبه پیروزی که متعلق به هواداران تیم پرسپولیس تهران است مطلبی با عنوان «اشد تنبیهات و دوبازی بدون تماشاگر برای حریف پرسپولیس » به چاپ رسانید و این در حالی است که هنوز هیچ موضوعی از سوی کمیته انضباطی مطرح نشده ولی تعدادی از طرفداران تیم پرسپولیس آن هم در نشریه رسمی خود با این اقدام قصد دارند مظلوم نمایی کرده و این موضوع را در ذهن مسئولان کمیته انضباطی تلقین نموده و برای تلافی گل دقیقه ۹۷ تیم شهرداری احتمالا شاید محکومیتی را برای شهرداری به ثبت برسانند و ما به عنوان یک هوادار فوتبال تبریز نه شهرداری این اقدام کاملا غیر اخلاقی و غیر حرفه ای این روزنامه را محکوم می کنیم و از مسئولان کمیته انضباطی و فدارسیون فوتبال خواستاریم اگر هم قرار به رسیدگی به وضعیت ورزشگاهها شود ، کاملا عادلانه در این مورد قضاوت نموده و به مظلوم نمایی و جوسازی این عده معدود توجهی نکنند ، زیرا باشگاه شهرداری تبریز و کانون هواداران این باشگاه تاکنون تمامی اقدامات فرهنگی را در مورد فرهنگ سازی در استادیوم انجام داده که حتی این کارها به فکر این عده که می خواهند شهرداری و حتی تراکتورسازی و به کل فوتبال تبریز را این کارها و تلقینات به چالش بکشند هم نمی رسد . اینان می دانند که ابزار اصلی موفقیت تیم های تبریزی تماشاگران آن است و موید این امر مصاحبه پس از بازی سرمربی تیم پرسپولیس نیز می باشد ، وقتی آن ها نمی توانند ببیند که تیم دیگر می تواند رقیب جدی برای آن ها باشد سعی دارند با کارهای تخریبی خود و پس از آن نوشتن این کارها به عنوان اعمال انجام گرفته توسط تماشاگران تبریزی خود را در مبارزه ناجوانمردانه با تیم های تبریزی پیروز ببیند.

وقتی که این گروه ها افراد خود را به درون تماشاگران و فوتبال دوستان تبریزی می فرستند تا با ایجاد جو منفی آنچه که خواسته آن ها است را انجام داده و تماشاگر و هواداران تیم و میزبان را تحریک کنند و فردا با نوشتن گزارشاتی به عنوان تخلف خواستار مجازات و برخورد با تیم میزبان می شود دیگر باشگاه و تیم و هوادار این تیم چه گناهی کرده؟

***در پاسخ هواداران پرسپولیس و یک مطلب هم برای مسئولان کمیته انظباطی هم باید بگوییم که اگر قبول ندارید که تعداد اندک یک سری حرکات نامناسب انجام داده اند از طرف مقابل خط گرفته باید این را هم بگوییم اگر قرار است شهرداری دو جلسه محروم شود پس وقتی که سرمربی تیم مقابل می آید و دراتاق کنفرانس به عده کثیری « بی غیرت » میگوید مجازات او باید چه چیزی باید باشد؟

از مسئولان عاجزانه خواهشمندیم با نگاه عمیق به بررسی این موضوع پرداخته و نگذارند حق تیم شهرداری تبریز ضایع گردد
۳۰ شهریور ۱۳۸۹ [۱۵:۲۰]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
شهرام گودرزی : از این که من گل زدم خوشحالم

شهرام گودرزی که زننده گل تیم شهرداری مقابل پیروزی بود اعتقاد دارد که حق شهرداری در این بازی باخت نبود.

وی ضمن ابراز خوشحالی از زدن گل به خبرنگار سایت هواداران شهرداری چنین میگوید:

در کل در این بازی خوب بودیم که روی غفلت هم گل خوردیم و باز هم خدا رو شکر که یک امتیاز از این بازی گرفتیم.بازی خوبی بود، با توجه به این که ما ۴-۵ بازیکن اصلی خودمون رو در اختیار نداشتیم و بعضی بچه ها هم اولین بازی خودشون رو به نمایش میگذاشتند ، میشه گفت که خوب کار کردیم . ما میتونستیم برنده بازی هم باشیم ولی خوب قسمت این بود.
وی در مورد تعطیلات هم عنوان کرد که قصد دارد به شیراز برگردد و در کنار خانواده باشد.
۳۰ شهریور ۱۳۸۹ [۱۵:۱۹]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
میثاقیان: بچه ها با غیرت و شرف بازی کردند

اکبر میثاقیان مثل همیشه با چهره خندان و شوخیهای همیشگی خود وارد کنفرانس خبری شد. در حالی که علی دایی دوست نداشت از روی صندلی کنفرانس خبری بلند شود و مصاحبه وی با خبرنگاران زیاد طول کشید ، میثاقیان نیز در مقابل خسته نباشید خبرنگاران گفت که باید به شما خسته نباشید گفت که این همه با مربیان مصاحبه میکنید

میثاقیان در مورد بازی بازیکنان تیم شهرداری عنوان کرد که امروز بازیکنان شهرداری با وجدان و شرف خود بازی کردند و در حالی که خیلی از آنها زیر بیست سال بازی بودند اما نمایش بسیار خوبی از خود داشتند.

وی افزود ما در این بازی شانس برد نیز داشتیم و اگر از موقیتهای به دست آمده خوب استفاده میکردیم میتوانستیم پیروز این میدان باشیم.

وی در جواب علی دایی که عنوان کرده بود شهرداری از تنها موقعیت خود به گل رسید گفت: به نظر من بهترین بازیکن میدان رحمان احمدی بود. چون وی در شروع فصل قرار بود با ما قرارداد ببندد و این اتفاق رخ نداد ، به خاطر همین سعی داشت بهترین نمایش را مقابل شهرداری داشته باشد و همین اتفاق نیز افتاد و وی ناجی دروازه پیروزی شد. وی با اشاره به این که برای نظر دایی احترام قاتل است گفت: به نظر من امروز حق ما باخت نبود.

میثاقیان با بیان این که مسعود همامی بدلیل شرایط روحی نتوانست انتظارات ما را برآورده کند افزود نوش صوفیانی در این دو بازی اخیر نمایش بسیار خوبی از خود داشت و نشان داد که میتواند مهره قابل اعتمادی برای دروازه شهرداری باشد. وی در پاسخ خبرنگاران که چرا نوش صوفیانی را از ابتدای فصل در ترکیب تیم قرار ندادید گفت: اگر من این کار را میکردم شما به من ایراد میگرفتید که چرا مسعود همامی که پارسال شصت درصد تیم راه آهن بود را در دروازه قرار ندادید.

وی در داده از روند رو به رشد شهرداری گفت و افزود: مطمئنا بازی ما روز به روز بهتر خواهد شد. من به شما قول میدهم که این روند بهتر هم بشود.

وی در پاسخ خبرنگاران از اردوی ترکیه ، با خنده گفت خوب به هر حال دوست داریم به ترکیه هم برویم! شهرداری موقع ورود به کنفرانس خبری از سوی خبرنگاران و عکاسان تشویق شد.

۳۰ شهریور ۱۳۸۹ [۱۵:۱۹]  †oDiN † † تراختور † گفته است:
حواشی دیدار شهرداری-پرسپولیس

*هر دو تیم قبل از دیدار به تمرین های کوتاه قبل از بازی پرداختند و در این حین خیلی ها عکس یادگاری می گرفتند.

*بدلیل تابش نور شدید هواداران مقابل دوربین(جایگاه) به طرف عقب یا سالن ها رفته و بازی را تماشا می کردند که با گل دقیقه۹۷ گودرزی مانند سیل به صندلی های پائین آمده و تیم را تشویق کردند.

*شعارهای تشویقی”یاشاسین اذربایجان”،”تورکلرین ایفتیخاری،تراختور،تراختور” سر داده می شد و در این حین هوادارانی معدودی حاشیه سازی می کردند که توسط دیگر هواداران به ارامش دعوت می شدند.

*شبکه سهند این بار هم غوغا کرد و شعارهای تشویقی هواداران را رسما قطع کرد و صدای گزارشگر محبوب تبریزی یعنی مجتبی ساعی واقعا کسل کننده بود.

*کاشانی سرپرست پرسپولیس که میخواست از بین هواداران به جایگاه خبرنگاران رفته تا نظاره گر بازی باشد در حالیکه شعارهایی از بعضی از هواداران داده می شد وی با ارامش به جایگاه رفت.پرتاب سنگ بطرف کاشانی را تکذیب می کنیم.

*کاشانی در پایان به رختکن شهرداری رفت و به بازیکنان و کادر فنی این تیم به خاطر نمایش خوبشان برابر پرسپولیس تبریک گفت.

*تماشاگران با در دست داشتن یک بنر و کاغذ نوشته هایی با عنوان”جانم فدای قرآن” انزجار خود را از اهانت به قرآن اعلام کردند.

*پرچم های تیم تراکتورسازی هم در دست تماشاگران دیده می شد که نشان داد تماشاگران در هر حال عاشق تیم هایشان هستند.

* اکثر هواداران در مسیر برگشت از استادیوم یادگار امام(ره) با راه افتادن بطرف شهر تساوی شیرین تیم را جشن گرفتند.
۳۰ شهریور ۱۳۸۹ [۱۵:۱۹]
طرفداران
۵ طرفدار

کلیه حقوق این وب‌سایت، طبق ماده ۶۲ قانون تجارت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران (مصوب ۱۳۸۲)، متعلق به شرکت پیشگامان فناوری یکتاپرداز است.
صفحه اصلی | قوانین و مقررات | راهنمای سایت | تماس با ما | مسابقه پیش بینی | درباره ما


طراحی وب سایت حرفه ای