امتیاز بنا به رای ۳۷ نفر: 4.3
برای امتیاز دادن یا مشارکت در تکمیل اطلاعات باشگاه عضو شوید یا وارد شوید.
    

درودگر : مردم می گویند احمدزاده را اخراج کن ولی نمی کنم/من عزت اللهی را کردم توی ترکیب آقای مربی!

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ [۱۶:۲۹]
درودگر : مردم می گویند احمدزاده را اخراج کن ولی نمی کنم/من عزت اللهی را کردم توی ترکیب آقای مربی!

صادق درودگر می گوید بسیاری از هواداران ملوان از صبح می خواهند که او احمدزاده را برکنار کند اما این کار را برای یک بازی انجام نمی دهد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ بعد از اتفاقات بازی پرسپولیس و ملوان و انتقادهای تند محمد احمدزاده از هدایتی و درودگر، حسین هدایتی و مدیر ملوان می خواستند پایان همکاری شان با محمد احمدزاده را اعلام کنند اما بعد از رسانه ای شدن این خبر، او تصمیمش را عوض کرد . درودگر در این باره به خبرآنلاین می گوید:« راستش خیلی از هواداران تیم از من خواستند که برخورد جدی با آقای احمدزاده داشته باشم و حتی ایشان را برکنار کنم اما من این تصمیم را نمی گیرم. او باید باشد و کارش را با قدرت ادامه بدهد و شایستگی هایش را ثابت کند.»
شایستگی هایش را ثابت کند؟ درودگر وفتی با این سئوال مواجه می شود که این حرفت را توضیح بدهید، می گوید:« ایشان مربی شایسته ای هستند که قبلا توانایی شان را نشان دادند ولی باید بمانند و در بازی آخر هم شایستگی شان را ثابت کنند. ما الان نه ترس از سقوط داریم و نه امید به صعود. پس بهتر است همین روند را ادامه بدهیم. ایشان باید بماند و تمرین کند که در چارچوب اختیارات و وظایف شان در پست سرمربیگری فعالیت کند.»
احمدزاده از این گلایه داشت که چرا درودگر با یکسال سابقه مدیریت، در بحث فنی تیم دخالت می کرده که مدیر ملوان می گوید:« بله، ببخشید من فکر می کردم هر کسی می تواند نظراتش را درباره بحث فنی بگوید اما حالا یاد گرفتم با یکسال سابقه مدیریتی نمی توان از مربی پرسید شرایط فنی تیم به چه شکل است! مشکل اینجاست که آقای احمدزاده خودشان را سرمربی تیم نمی دانند و می خواهند مالک تیم باشند و همه تصمیمات را فردی بگیرند. این چیزی است که ما نمی پذیریم. به هر حال این باشگاه در 48 سال تنها 4 مربی داشته و این دایره بسته باعث مشکلاتی شده است. مردم انزلی نیاز به خونی تازه در این تیم دارند . باید افکار نو را تجربه کنند. ایشان می گوید ناخدای تیم فقط سرمربی اش است و نمی خواهد چارچوب های باشگاه را بپذیرد.»
یکی دیگر از ایرادهای مورد نظر احمدزاده بی پولی تیم و استفاده از باشگاه به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بوده است . که درودگر در این باره می گوید:« پس این 7 میلیاردی که تا امروز آقای هدایتی هزینه کردند چه بوده است؟ خود شما تا امروز 114 میلیون گرفتید و چک دوم تان هم دست تان است. این پول تقریبا نصف رقم قراردادتان با تیم است. وضع دریافتی تان بهتر از باقی بازیکنان و اعضای تیم است اما این را هم بگویم که ایشان جریمه های زیادی شده اند و ما تا به حال به دلیل حرمت باشگاه اینکه پیشتر هم برای حرف های شان انضباطی شده بودند را طرح نکردیم. ولی حالا می گویم که باقی رقم قرارداد احمدزاده پس از کسر جرایم انضباطی شان تعیین و به ایشان پرداخت می شود.»
بار دیگر از درودگر درباره دخالت در مسائل فنی می پرسیم و اینکه احمدزاده تاکید کرده اجازه این کار را به درودگر نداده است که او پاسخ می دهد:« من اگر قصدی برای دخالت در مسائل فنی داشتم، این کار را هم کردم. سعید عزت اللهی با اصرار من در تیم بازی کرده است. هم در بازی با داماش و هم در بازی با استقلال . دوست مان آقای احمدزاده می دانند که قصد استفاده از او را نداشته اما به اصرار من این بازیکن را توی ترکیب گذاشت. پس من وقتی می خواستم، این کار را کردم.»

منبع: خبرانلاین

    


جدیدترین پیام‌های ارسالی در تالار گفتگوی ملوان
  سارا استقلالی گفته است:
ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران-مس رفسنجان و شهرداری لنگرود-گاز فجر جم بازی خواهد کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ [۱۲:۵۲]  Hessam .1993 گفته است:
دمت گرم رفیق...خوب آبرو داری کردی...کاش داماشم یکم ازت یاد بگیره
۱۴ آذر ۱۳۹۱ [۰۰:۱۵]  نیوشا کریمی گفته است:
هفته اول سوراخ میشید
۲۵ تیر ۱۳۹۱ [۰۲:۵۰]  mahshid s گفته است:
ملوان قهرمان امید انزلی چی ها دوست داریم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ [۱۰:۵۵]  Hessam .1993 گفته است:
غوی سپید انزلی...ملوان بندر انزلی
۲۱ فروردین ۱۳۹۱ [۱۳:۴۸]  اشکان استقلالی گفته است:
ابومسلم 3 - 2 ملوان
ابومسلم انتقام اس اس رو گرفت ( ( ( ( ( ( ( (:
ولی بازی برگشتتون با اس اس تو آزادی انتقام اصلی رو میگیریم
۳ آبان ۱۳۹۰ [۱۷:۱۴]

    محمد ملوانی پاسخ داده است:
4 تایی ها
۲ شهریور ۱۳۹۱ [۰۰:۵۲]


  پویان پرسپولیسی گفته است:
ایول ملوان...خوبه بهشون رحم کردی و بیشتر از 4 تا نزدی...
۱۵ مهر ۱۳۹۰ [۱۲:۵۵]  فرهاد آبی گفته است:
شانس اوردی زمین باتلاق بود وگرنه جلوی کهکشانی ها نمی تونستی نفس بکشی..
۱۴ مهر ۱۳۹۰ [۱۷:۵۲]

    انزلی چی آبای پاسخ داده است:
اگه زمین و هوا مساعد بود که تاریخ یکبار دیگر به نفع ملوان تکرار میشد و مثل پرسپولیس شما را شش تایی میکردیم. شانس آوردید.
۲۳ مهر ۱۳۹۰ [۱۰:۱۰]


  اشکان استقلالی گفته است:
بازی برگشت تو آزادی بهت نشون میدیم.....
۱۱ مهر ۱۳۹۰ [۱۰:۵۱]  hessam .1993 گفته است:
ملوان تو چی هستی بخدا. . .
این 4تا که زدی هیچکس نمیتونه فیلمشو اتیش بزنه...
ملوان تاج سوراخ کن. . .
۹ مهر ۱۳۹۰ [۱۹:۱۱]

    فرهاد آبی پاسخ داده است:
دلم سوخت براد..انشالله شما هم بتون 1گل حداقل بزنید..!!!
۱۴ مهر ۱۳۹۰ [۱۷:۴۹]
    فرهاد آبی پاسخ داده است:
دلم سوخت براد..انشالله شما هم بتون 1گل حداقل بزنید..!!!
۱۴ مهر ۱۳۹۰ [۱۷:۴۹]
    انزلی چی آبای پاسخ داده است:
نه قرمز نه آبی قوی سپید خزری
۱۰ مهر ۱۳۹۰ [۰۹:۵۵]طرفداران
۶۴ طرفدار

کلیه حقوق این وب‌سایت، طبق ماده ۶۲ قانون تجارت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران (مصوب ۱۳۸۲)، متعلق به شرکت پیشگامان فناوری یکتاپرداز است.
صفحه اصلی | قوانین و مقررات | راهنمای سایت | تماس با ما | مسابقه پیش بینی | درباره ما


طراحی وب سایت حرفه ای